Паркетна дошка плюси і мінуси

Паркетна дошка плюси і мінуси

Без "води", чітко надаємо Вам основні переваги та недоліки паркетної дошки.
Плюси та мінуси. Використання, монтаж, стійкість до температур, відновлення та  вартість паркетної дошки.

09.11.2021
Порівняння SPC-покриття з керамогранітом, паркетною дошкою і ламінатом

Порівняння SPC-покриття з керамогранітом, паркетною дошкою і ламінатом

Коли планується ремонт, приймаються важливі рішення, які матеріали будуть використовуватись при оздобленні приміщення.
Щоб прийняти правильне та обдумане рішення зважуються вимоги, які Ви ставите до поверхонь.
Якщо акцентуватись до підлоги, існує багато варіантів оздоблень.
Пропонуємо розглянути декілька з них, це spc-покриття, керамограніт, ламінат та паркетну дошку.
Ми підготували для Вас порівняльну табличку, щоб Ви могли переглянути основні характеристики кожного покриття для підлоги.

09.08.2021
Як обрати терасну дошку, на що необхідно звернути увагу?!

Як обрати терасну дошку, на що необхідно звернути увагу?!

Зацікавило? Актуально? Тоді давайте розбиратись разом)
Існує два види терасної дошки: натуральна та композитна.
Основною перевагою натуральної дошки є натуральне дерево. Якщо Ви прийняли рішення покласти натуральну дошку на терасу, будьте готові до постійного догляду за нею. Раз на пів року терасу необхідно, обов`язково обробляти захисними засобами.
Комусь такий варіант абсолютно підходить, але погодьтесь, не всі мають час та бажання раз на 6 місяців займатись реставрацією дошки, тому ринком і було запропоновано альтернативу - композитне терасне покриття. Про неї ми, сьогодні і поговоримо)

06.08.2021
Як вибрати Килимове покриття?

Як вибрати Килимове покриття?

Про те, як вибрати килимове покриття, вже написано багато. Як правило, це опис виробництва матеріалу, його видів і виробників. Але найголовніше -«Як ковролін буде лежати в мене вдома, в офісі, в готелі?», Знайти відповідь важко. Тому пропоную розібратись у цьому питанні, разом!

30.03.2021
Чим покрити дитячий майданчик?

Чим покрити дитячий майданчик?

Плануючи дитячий майданчик приватного, або громадського типу, часто постає питання, яке застелити захисне покриття,  щоб воно сприяло дятячій безпеці, під час забав на гірках та турніках. В цьму дописі, ми Вам не лише дамо  розгорнути відповідь на це питання, але й навчимо правильно підбирати покриття для Вашого дитячого майданчика.

24.03.2021
Чи має вінілова плитка недоліки?

Чи має вінілова плитка недоліки?

Чи має вінілова плитка недоліки? Ви дізнаєтесь у цьому дописі. Ми старались максимально чесно розказати, що таке вінілова плитка, чому її називають кварц-вініловою плиткою, та чи справді вона має ті недоліки.

17.03.2021
Сучасні покриття для підлоги. Нові лідери ринку.

Сучасні покриття для підлоги. Нові лідери ринку.

Світ змінюється, з`являються новітні технології. В людей змінюється життя, та вимоги до своїх осель. Єдина вимога, яка залишається незмінно, це екологічність та безпечність матеріалів!
Колись люди могли отримати такий показник, лише купуючи паркет, або масив. Але не зараз!!! Ми живемо в 21 столітті, де на ринок вийшли такі гравці як: вінілова підлога, композитне покриття для підлоги, rigid покриття та spc покриття для підлоги. Давайте розбиратись, що це за покриття, й чому вони так швидко завойовують ринок підлог.

15.01.2021
Як обрати паркетну дошку, яка прослугує більше 15 років без головних болів та переплат?

Як обрати паркетну дошку, яка прослугує більше 15 років без головних болів та переплат?

Вибір паркетної дошки - тема глибша, ніж багатьом здається. Багато в чому, завдяки тому, що візуально паркет різних компаній мало чим відрізняється і всі нюанси приховані.
Для розуміння деяких особливостей потрібні глибокі теоретичні знання про поведінку деревини, інші деталі ретельно приховуються виробниками, дізнатися їх неспеціалісту можна хіба що у чесних і професійних продавців, яких в паркетному бізнесі вкрай мало.
У цій статті ми не зможемо розповісти про всі аспекти вибору паркетної дошки, тому що це практично неможливо, але найбільш яскравими та важливими нюансами спробуємо поділитися.

19.08.2020
Порівняльні характеристики SPC, WPC, Rigid Vinyl, LVT, кварц вінілу

Порівняльні характеристики SPC, WPC, Rigid Vinyl, LVT, кварц вінілу

Ринок підлогових покриттів не стоїть на місці. Зараз, у 21 столітті, люди роблять акцент не лише на безпеці та екологічності але й на практичності та зносостійкості. Покриття має служити довго, не шкодити здоров`ю, та витримувати всі побутові навантаження.
Тому зараз так багато людей зупиняють свій вибір на покритті, яке потім не потрібно буде циклювати, покривати маслом, ваксувати.
Пригадуючи наші клопоти під-час ремонту, ми не хочемо знову переставляти, або прибирати меблі, щоб відновити підлогу. Зараз ми прагнемо до мінімального догляду і максимального збереження красивого зовнішнього вигляду нашої підлоги.
Тому ми зробили підбірку новітніх підлогових покриттів, які можемо запропонувати Вам, для оздоблення Вашої оселі.

Порівняння SPC ламінату і керамічної плитки

Порівняння SPC ламінату і керамічної плитки

SPC – Stone Plastic Composite. SPC покриття вважається новим поколінням підлогового покриття. Основу цього ламінату складає 70-80 % карбонат кальцію (крейда) і ПВХ. Через дуже низьку вартість крейди, ціна на такий ламінат набагато нижча інших композитних ламінатів. Він стабільний при перепадах температури і стійкий до стиснення та розтягування. За своїми властивостями, він близький до натурального каменю, чудово передає тепло. Ідеально підходить для використання в приміщеннях з опаленням «тепла підлога». Екологічно безпечний для використання у будь-яких житлових і комерційних приміщеннях. Універсальний в догляді. Не потребує спеціальних миючих засобів.

Що таке spc-покриття для підлоги?

Що таке spc-покриття для підлоги?

SPC ламінат. Інноваційна підлога нового покоління. Різновиди композитних матеріалів. SPC ламінаті відносяться до великої родини так званих «вінілових ламінатів». Назва «вінілові ламінати» посіла сьогодні домінуюче місце в роздрібній торгівлі ламінатів, але вона не показує основні характеристики і відмінності ламінатів даної родини.

Чому ламінат піднімається або розходиться?

Чому ламінат піднімається або розходиться?

Пересічний споживач не завжди знає, як правильно укласти ламіноване підлогове покриття. Тому не дивно, що в процесі експлуатації виникають різні неприємності. Наприклад, багатьох цікавить, як вчинити, якщо ламіноване покриття роздулося.