Як обрати паркетну дошку, яка прослугує більше 15 років без головних болів та переплат?

Як обрати паркетну дошку, яка прослугує більше 15 років без головних болів та переплат?

Вибір паркетної дошки - тема глибша, ніж багатьом здається. Багато в чому, завдяки тому, що візуально паркет різних компаній мало чим відрізняється і всі нюанси приховані.
Для розуміння деяких особливостей потрібні глибокі теоретичні знання про поведінку деревини, інші деталі ретельно приховуються виробниками, дізнатися їх неспеціалісту можна хіба що у чесних і професійних продавців, яких в паркетному бізнесі вкрай мало.
У цій статті ми не зможемо розповісти про всі аспекти вибору паркетної дошки, тому що це практично неможливо, але найбільш яскравими та важливими нюансами спробуємо поділитися.

19.08.2020
Порівняння SPC ламінату і керамічної плитки

Порівняння SPC ламінату і керамічної плитки

SPC – Stone Plastic Composite. SPC покриття вважається новим поколінням підлогового покриття. Основу цього ламінату складає 70-80 % карбонат кальцію (крейда) і ПВХ. Через дуже низьку вартість крейди, ціна на такий ламінат набагато нижча інших композитних ламінатів. Він стабільний при перепадах температури і стійкий до стиснення та розтягування. За своїми властивостями, він близький до натурального каменю, чудово передає тепло. Ідеально підходить для використання в приміщеннях з опаленням «тепла підлога». Екологічно безпечний для використання у будь-яких житлових і комерційних приміщеннях. Універсальний в догляді. Не потребує спеціальних миючих засобів.

Що таке spc-покриття для підлоги?

Що таке spc-покриття для підлоги?

SPC ламінат. Інноваційна підлога нового покоління. Різновиди композитних матеріалів. SPC ламінаті відносяться до великої родини так званих «вінілових ламінатів». Назва «вінілові ламінати» посіла сьогодні домінуюче місце в роздрібній торгівлі ламінатів, але вона не показує основні характеристики і відмінності ламінатів даної родини.

Чому ламінат піднімається або розходиться?

Чому ламінат піднімається або розходиться?

Пересічний споживач не завжди знає, як правильно укласти ламіноване підлогове покриття. Тому не дивно, що в процесі експлуатації виникають різні неприємності. Наприклад, багатьох цікавить, як вчинити, якщо ламіноване покриття роздулося.

>